Ražotājs: Samsung
Modelis: EF-KG996CWEGWW
EAN: 8806090839931
Samsung EF-KG996. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy S21+, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 17 cm (6.7"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Balts
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 17 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Produkta krāsa | Balts |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy S21+ |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Darbvirsmas statīvs | |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Iebūvēts akumulators | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 80,1 mm |
| Augstums | 164,5 mm |
| Dziļums | 11,8 mm |
| Svars | 47,9 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85177900 |