Ražotājs: Samsung
Modelis: EF-MS901CWEGWW
EAN: 8806092979574
Samsung EF-MS901C. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy S22, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 15,5 cm (6.1"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
Samsung EF-MS901C coque de protection pour téléphones portables 15,5 cm (6.1") Housse Blanc | €21.37 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 15,5 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Produkta krāsa | Balts |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy S22 |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem, Triecienizturīgs |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 81,9 mm |
| Iepakojuma dziļums | 15,7 mm |
| Iepakojuma augstums | 178,7 mm |
| Iepakojuma svars | 59 g |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 74,9 mm |
| Dziļums | 10,5 mm |
| Augstums | 150,2 mm |
| Svars | 34 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85177900 |
| Tehniskās detaļas | |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | 3926909790 |