Ražotājs: Samsung
Modelis: EF-NS906PJEGEW
EAN: 8806094001006
Samsung EF-NS906P. Somas veids: Viedierīces maks, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Samsung Galaxy S22+, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 16,8 cm (6.6"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Pelēks
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SAMSUNG EF-NS906 | €21.45 |
|
www.topbiz.fr |
Samsung EF-NS906P coque de protection pour téléphones portables 16,8 cm (6.6") Folio porte carte Gris | €34.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 16,8 cm |
| Somas veids | Viedierīces maks |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Samsung Galaxy S22+ |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Karšu kabata | |
| Izcelsmes valsts | Vjetnama |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 82 mm |
| Dziļums | 14,7 mm |
| Augstums | 161,3 mm |
| Svars | 88 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85177900 |
| Tehniskās detaļas | |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | 8543709099 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 186 mm |
| Iepakojuma dziļums | 87,2 mm |
| Iepakojuma augstums | 18,4 mm |
| Iepakojuma svars | 88 g |