Ražotājs: Samsung
Modelis: EF-PA605CFEGWW
EAN: 8801643324544
Samsung EF-PA605. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy A6+, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 15,2 cm (6"), Produkta krāsa: Zelts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Mobilā telefona maciņš Samsung Galaxy A6+ Dual layer cover Gold | €1.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 15,2 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Produkta krāsa | Zelts |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy A6+ |
| Darbvirsmas statīvs | |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Iebūvēts akumulators | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 79,9 mm |
| Augstums | 161,4 mm |
| Dziļums | 11 mm |
| Svars | 36,5 g |