Ražotājs: Samsung
Modelis: EF-PA715TBEGEU
EAN: 8806090268489
Samsung EF-PA715TBEGEU. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy A71, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 17 cm (6.7"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
Samsung EF-PA715TBEGEU mobilo telefonu apvalks 17 cm (6.7") Aploksne Melns | €13.29 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 17 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Materiāls | Silikons |
| Produkta krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy A71 |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Darbvirsmas statīvs | |
| Aizdares veids | Nav piemērojams |
| Aizsardzības īpašības | Aizsardzība pret triecieniem, Izturīgs pret skrāpējumiem, Triecienizturīgs |
| Iebūvēts akumulators | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 76,5 mm |
| Augstums | 159,8 mm |
| Dziļums | 10,3 mm |
| Biezums | 1,4 mm |
| Svars | 24 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85177900 |