Ražotājs: Samsung
Modelis: EF-PG990TVEGWW
EAN: 8806092653603
Samsung EF-PG990TVEGWW. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy S21 FE, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 16,3 cm (6.41"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Lavanda
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SAMSUNG EF-PG990 | €27.98 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 16,3 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Materiāls | Silikons |
| Produkta krāsa | Lavanda |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy S21 FE |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 77,4 mm |
| Dziļums | 11,7 mm |
| Augstums | 159,2 mm |
| Svars | 28 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85177900 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 188,5 mm |
| Iepakojuma dziļums | 87 mm |
| Iepakojuma augstums | 13,3 mm |
| Iepakojuma svars | 56 g |