Ražotājs: Samsung
Modelis: EF-PJ530CFEGWW
EAN: 8806088829449
Samsung EF-PJ530. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy J5 2017, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 13,2 cm (5.2"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Zelts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
nopirkt.lv |
Samsung EF-PJ530 mobile phone case 13.2 cm (5.2") Cover Gold | €26.14 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 13,2 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Produkta krāsa | Zelts |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy J5 2017 |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 75,2 mm |
| Augstums | 148,1 mm |
| Dziļums | 10,4 mm |
| Svars | 30,3 g |