Ražotājs: Samsung
Modelis: EF-PJ730CFEGWW
EAN: 8806088828275
Samsung EF-PJ730. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy J7 2017, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 14 cm (5.5"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Zelts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Divu kārtu vāciņš Samsung Galaxy J7 (2017) Dual Layer Cover Gold | €1.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 14 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Produkta krāsa | Zelts |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy J7 2017 |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Darbvirsmas statīvs | |
| Aizdares veids | Nav piemērojams |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Iebūvēts akumulators | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 78,8 mm |
| Augstums | 154,5 mm |
| Dziļums | 10,4 mm |
| Svars | 32,8 g |
| Papildus informācija | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |