Ražotājs: Samsung
Modelis: EF-QA326TBEGEU
EAN: 8806092119352
Samsung EF-QA326TBEGEU. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy A32 5G, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 16,5 cm (6.5"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Samsung Galaxy A32 5G Soft Clear Cover Black | €5.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 16,5 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Materiāls | Termoplastiska poliuretāna (TPU) |
| Produkta krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy A32 5G |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Darbvirsmas statīvs | |
| Aizdares veids | Nav piemērojams |
| Aizsardzības īpašības | Antibakteriāls, Aizsardzība pret triecieniem, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Iebūvēts akumulators | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 80,2 mm |
| Augstums | 168,2 mm |
| Dziļums | 12,2 mm |
| Svars | 40,1 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85177900 |