Ražotājs: Samsung
Modelis: EF-QF936CTEGWW
EAN: 8806094677560
Samsung EF-QF936. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy Z Fold 4, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 19,3 cm (7.6"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Caurspīdīgs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Samsung Galaxy Z Fold4 Clear Edge Cover Transparent | €30.50 |
|
www.ox.ee |
Samsung Galaxy Z Fold4 Clear Edge Cover | €69.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 19,3 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy Z Fold 4 |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Viegli piemērot | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 66,4 mm |
| Augstums | 157,6 mm |
| Dziļums | 19,2 mm |
| Svars | 21,5 g |