Ražotājs: Samsung
Modelis: EF-QG990CTEGWW
EAN: 8806092642591
Samsung EF-QG990 mobilais telefona apvalks ir lielisks aizsardzības risinājums Jūsu Galaxy S21 FE viedtālrunim. Ar caurspīdīgu dizainu tas neizslēdz telefona eleganto dizainu, bet nodrošina augstu aizsardzību ierīcei.
Apvalks tiek izgatavots no trim materiāliem - polikarbonāta, polimetilmetakrilāta un termoplastiskā poliuretāna, un nodrošina drošību ierīcei pret parastu nēsāšanas un nelielām krāpēm, kā arī palīdz izturēt nejaušus triecienus un saglabāt tās integritāti.
Samsung EF-QG990 mobilā telefona aploksne ir aizsargs, kas nodrošina pareizu saderību ar telefona pogām, portiem un kamerām, un tās maksimālais ekrāna izmērs līdz 16,3 cm (6,4 \ "), perfekti piemērots Jūsu Galaxy S21 FE.
Aploksnes vienkrāsainais virsmas krāsojums piešķir ierīcei eleganci, un harmonizētās sistēmas kods 85177900 nodrošina drošu piegādi visā pasaulē. Produkta svars ir 67 grami, un tas mēra 83,5 mm dziļumā, 13,2 mm augstumā un 185,6 mm platumā.
Ar tikai 23 gramiem Samsung EF-QG990 mobilais telefona apvalks ir viegls un kompakts, kas viegli piekļūst kabatā vai somā. Tā izmēri - 158,8 mm x 77,6 mm x 10,4 mm - nodrošina nepieciešamo aizsardzību bez liekas izmēru un svara pievienošanas.
Kopumā Samsung EF-QG990 mobilais telefona apvalks ir uzticams un vērtīgs aizsardzības līdzeklis, kas piedāvā augstu cenu un kvalitāti atbilstoši Samsung Galaxy S21 FE. Produktam ir precīza piemērotība un saderība, kas padara to par must-have produktu ikvienam, kurš vēlas aizsargāt savu mobilās ierīces drošību.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Samsung EF-QG990 - Achterzijde behuizing voor mobiele telefoon | €18.27 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 16,3 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Materiāls | Polikarbonāts (PC), Polimetilmetakrilāts (PMMA), Termoplastiska poliuretāna (TPU) |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy S21 FE |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem, Triecienizturīgs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 77,6 mm |
| Dziļums | 10,4 mm |
| Augstums | 158,8 mm |
| Svars | 23 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85177900 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 185,6 mm |
| Iepakojuma dziļums | 83,5 mm |
| Iepakojuma augstums | 13,2 mm |
| Iepakojuma svars | 67 g |