Ražotājs: Samsung
Modelis: EF-VG988LAEGEU
EAN: 8806090266065
Samsung EF-VG988. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy S20 Ultra, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 17,5 cm (6.9"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Brūns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Samsung EF-VG988 mobilo telefonu apvalks 17,5 cm (6.9") Aploksne Brūns | €90.15 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 17,5 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Materiāls | Āda |
| Produkta krāsa | Brūns |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy S20 Ultra |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Darbvirsmas statīvs | |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Iebūvēts akumulators | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 79,5 mm |
| Augstums | 168,7 mm |
| Dziļums | 12 mm |
| Svars | 21 g |