Ražotājs: Samsung
Modelis: EF-WJ120PWEGWW
EAN: 8806088196923
Samsung EF-WJ120. Somas veids: Folio, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy J1 2016, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 11,4 cm (4.5"), Produkta krāsa: Balts
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 11,4 cm |
| Somas veids | Folio |
| Produkta krāsa | Balts |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy J1 2016 |
| Darbvirsmas statīvs | |
| Aizsardzības īpašības | Putekļu izturīgs, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 72,6 mm |
| Augstums | 134,6 mm |
| Dziļums | 13,4 mm |
| Svars | 41 g |
| Papildus informācija | |
| Somas nēsāšanas stils | Soma, Pie rokas, Kabata (pārnēsāšanai) |