Ražotājs: Samsung
Modelis: EF-XG985FGEGEU
EAN: 8806090273575
Samsung EF-XG985. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy S20+, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 17 cm (6.7"), Virsmas krāsojums: Modelis, Produkta krāsa: Zaļš
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 17 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Materiāls | Polietilēntereftalāta (PET) |
| Produkta krāsa | Zaļš |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy S20+ |
| Virsmas krāsojums | Modelis |
| Darbvirsmas statīvs | |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Iebūvēts akumulators | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 77,1 mm |
| Augstums | 163,6 mm |
| Dziļums | 10,6 mm |
| Svars | 21 g |