Ražotājs: Samsung
Modelis: GP-FWA546AMABQ
EAN: 8809397457303
Samsung GP-FWA546AMABQ. Somas veids: Maciņš, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy A54 5G, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 16,3 cm (6.4"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Melns, Karšu kabatu skaits: 1
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 16,3 cm |
| Somas veids | Maciņš |
| Materiāls | Polikarbonāts (PC), Poliuretāns |
| Produkta krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy A54 5G |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Karšu kabata | Jā |
| Karšu kabatu skaits | 1 |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret nomešanu, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 82 mm |
| Augstums | 160 mm |
| Dziļums | 15 mm |
| Svars | 86 g |