Ražotājs: Samsung
Modelis: EF-EA326PWEGEE
EAN: 8806092052628
Samsung S View. Somas veids: Maciņš, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy A32 5G, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 16,5 cm (6.5"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Balts, Karšu kabatu skaits: 1
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
arvutitark.ee |
Samsung S View mobilo telefonu apvalks 16,5 cm (6.5") Maciņš Balts | €9.90 |
|
www.tet.lv |
Samsung Galaxy A32 5G S View Wallet Case White | €25.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 16,5 cm |
| Somas veids | Maciņš |
| Produkta krāsa | Balts |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy A32 5G |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Darbvirsmas statīvs | |
| Aizdares veids | Nav piemērojams |
| Karšu kabata | |
| Karšu kabatu skaits | 1 |
| Iebūvēts akumulators | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 166,1 mm |
| Augstums | 14 mm |
| Dziļums | 79,9 mm |
| Svars | 59 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85177900 |