Ražotājs: Sandberg
Modelis: 406-14
EAN: 5705730406140
Sandberg ActionCase for iPhone X/XS. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Apple, Savietojamība: iPhone X, Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Melns, Darbvirsmas statīvs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Sandberg ActionCase for iPhone X/XS mobile phone case | €31.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Somas veids | Aploksne |
| Produkta krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Apple |
| Savietojamība | iPhone X |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Darbvirsmas statīvs | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85177900 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 90 mm |
| Iepakojuma dziļums | 25 mm |
| Iepakojuma augstums | 166 mm |
| Iepakojuma svars | 90 g |