Ražotājs: Sandberg
Modelis: 405-39
EAN: 5705730405396
Sandberg Cover iPhone 6 Plus hard Black. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Apple, Savietojamība: iPhone 6 Plus, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 14 cm (5.5"), Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Sandberg Cover iPhone 6 Plus hard Black | €9.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 14 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Produkta krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Apple |
| Savietojamība | iPhone 6 Plus |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 90 mm |
| Iepakojuma dziļums | 25 mm |
| Iepakojuma augstums | 166 mm |
| Iepakojuma svars | 60 g |