Ražotājs: Sony
Modelis: 1311-4315
EAN: 7311271600305
Sony SCSH20S. Somas veids: Folio, Zīmolu saderība: Sony, Savietojamība: Xperia XA2 Ultra, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 15,2 cm (6"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Sudrabs, Darbvirsmas statīvs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 15,2 cm |
| Somas veids | Folio |
| Materiāls | Mākslīga āda, Polikarbonāts |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Zīmolu saderība | Sony |
| Savietojamība | Xperia XA2 Ultra |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Darbvirsmas statīvs | |
| Aizdares veids | Nav piemērojams |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem, Ūdensizturīgs |
| International Protection (IP) code | IPX5 |
| Iebūvēts akumulators | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 83,9 mm |
| Augstums | 164,2 mm |
| Dziļums | 15,3 mm |
| Svars | 75 g |