Ražotājs: AISENS
Modelis: A109-0348
EAN: 8436574703580
AISENS A109-0348. Produkta krāsa: Melns, Savienotājs 1: USB C, Savienotājs 2: 3,5 mm. Iepakojuma platums: 120 mm, Iepakojuma dziļums: 160 mm, Iepakojuma augstums: 5 mm. Oriģinālās kastes platums: 500 mm, Kastes garums (Master): 320 mm, Oriģinālās kastes augstums: 210 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
AISENS A109-0348 câble de téléphone portable Noir 0,15 m USB C 3,5 mm | €9.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa garums | 0,15 m |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Sieviešu |
| Savienotājs 2 | 3,5 mm |
| Plug and Play | |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 120 mm |
| Iepakojuma dziļums | 160 mm |
| Iepakojuma augstums | 5 mm |
| Iepakojuma svars | 20 g |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 500 mm |
| Kastes garums (Master) | 320 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 210 mm |
| Kastes svars (Master) | 4,9 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 33600 cm³ |
| Daudzums Master kastē | 250 pcs |