Ražotājs: AISENS
Modelis: A109-0385
EAN: 8436574704044
AISENS A109-0385. Produkta krāsa: Melns, Savienotājs 1: USB C, Savienotājs 2: 3,5 mm. Iepakojuma platums: 160 mm, Iepakojuma dziļums: 120 mm, Iepakojuma augstums: 5 mm. Oriģinālās kastes platums: 300 mm, Kastes garums (Master): 460 mm, Oriģinālās kastes augstums: 250 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa garums | 0,15 m |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Sieviešu |
| Savienotājs 2 | 3,5 mm |
| Plug and Play | |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 160 mm |
| Iepakojuma dziļums | 120 mm |
| Iepakojuma augstums | 5 mm |
| Iepakojuma svars | 10 g |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 300 mm |
| Kastes garums (Master) | 460 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 250 mm |
| Kastes svars (Master) | 4,8 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 34375 cm³ |
| Daudzums Master kastē | 500 pcs |