Ražotājs: Sandberg
Modelis: 440-69
EAN: 5052183763505
Sandberg USB to 30-pin Charge 5m. Produkta krāsa: Balts, Savienotājs 1: USB A, Savienotājs 2: Apple 30-pin. Iepakojuma tips: Blisters, Iepakojuma platums: 70 mm, Iepakojuma dziļums: 35 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Sandberg USB to 30-pin Charge 5m mobile phone cable | €21.80 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Kabeļa garums | 5 m |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | Apple 30-pin |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| USB versija | USB 2.0 |
| Savienotāja veids | Vīrišķais/Vīrišķais |
| Savietojamība | iPad 1/2/3, iPhone 3/4/4S, iPod |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Blisters |
| Iepakojuma platums | 70 mm |
| Iepakojuma dziļums | 35 mm |
| Iepakojuma augstums | 220 mm |
| Iepakojuma svars | 122 g |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |