Ražotājs: Xtorm
Modelis: CX2034
EAN: 8718182275414
Xtorm CX2034. Produkta krāsa: Zils, Savienotājs 1: Lightning, Savienotājs 2: USB C. Iepakojuma platums: 65 mm, Iepakojuma dziļums: 22 mm, Iepakojuma augstums: 201 mm. Izcelsmes valsts: Ķīna, Oriģinālās kastes platums: 465 mm, Kastes garums (Master): 245 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
maxtrade.lv |
Xtorm Original USB-C to Lightning cable (1m) Blue | €23.65 |
|
eltek.lv |
Kabel USB Xtorm USB-C - USB-C 1 m (40692-uniw) | €55.97 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Zils |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Savienotājs 1 | Lightning |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| USB versija | USB 2.0 |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Jakas materiāls | Neilons, Alumīnijs, Polivinilhlorīds (PVC) |
| Izejas spriegums | 20 V |
| Izvades strāva (maks.) | 3 A |
| Svars | 26 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85177900 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Oriģinālās kastes platums | 465 mm |
| Kastes garums (Master) | 245 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 495 mm |
| Kastes svars (Master) | 7,5 kg |
| Daudzums Master kastē | 120 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 65 mm |
| Iepakojuma dziļums | 22 mm |
| Iepakojuma augstums | 201 mm |
| Iepakojuma svars | 48 g |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |