Ražotājs: 2-Power
Modelis: MBI0005A
EAN: 5055190123829
2-Power MBI0005A. Produkta veids: Baterija, Produkta krāsa: Balts, Baterijas tehnoloģija: Litija jons. Platums: 33 mm, Augstums: 53 mm, Dziļums: 6 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs. Savienojamie produkti: Nokia 2100, 3200, 3300, 6200, 6610, 6610i, 7210, 7250, 7250i, Skaits baterijas iekļautas: 1 pcs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Produkta veids | Baterija |
| Produkta krāsa | Balts |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas performance | 780 mAh |
| Baterijas spriegums | 3,7 V |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 33 mm |
| Augstums | 53 mm |
| Dziļums | 6 mm |
| Svars | 18 g |
| Papildus informācija | |
| Skaits baterijas iekļautas | 1 pcs |
| Savienojamie produkti | Nokia 2100, 3200, 3300, 6200, 6610, 6610i, 7210, 7250, 7250i |