Ražotājs: LevelOne
Modelis: IFS-0501
EAN: 4015867192283
LevelOne IFS-0501. Slēdža tips: Nepārvaldīts. Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids: Fast Ethernet (10/100), Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 5. Pilns duplekss. Adrešu tabulas izmērs: 1024 ieraksti, Komutācijas ietilpība: 1 Gbit/s. Tīkla standarts: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Pie sienas piestiprināms
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Switch LevelOne LevelOne Switch 5x FE IFS-0501 | €96.64 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | Nē |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| LED indikatori | Link, Jauda |
| Pie sienas piestiprināms | Jā |
| International Protection (IP) code | IP30 |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Drošība | EN60950-1 |
| Sertifikācija | FCC, CE, RoHS, VCCI EN55022/24 EN55011 EN50121-3-2 EN50121-4 (pending) EN50155 (pending) EN60068-2-6 EN60068-2-27 EN60068-2-32 |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Nepārvaldīts |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 5 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu veids | Fast Ethernet (10/100) |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nē |
| Datu pārraide | |
| Adrešu tabulas izmērs | 1024 ieraksti |
| Komutācijas ietilpība | 1 Gbit/s |
| Uzglabāt un pārsūtīt | Jā |
| Pakešu nosūtīšanas ātrums (10 Mbps) | 14880 Paketes sekundē |
| Pakešu nosūtīšanas ātrums (100 Mbps) | 148000 Paketes sekundē |
| Pakešu buferatmiņa | 1 MB |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G atbalsta | Nē |
| Vara Ethernet kabeļu tehnoloģija | 10BASE-T, 100BASE-TX |
| Pilns duplekss | Jā |
| Auto MDI/MDI-X | Jā |
| Automātiska vienošanās | Jā |
| Plūsmas kontroles atbalsts | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Izejas spriegums | 24 V |
| Izejas strāva | 1 A |
| Enerģija patēriņš | 3,76 W |
| Informācija par iepakojumu | |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Termināla bloks iekļauts | Jā |
| Sienas stiprināšanas komplekts | Jā |
| Iepakojuma platums | 65 mm |
| Iepakojuma dziļums | 165 mm |
| Iepakojuma augstums | 215 mm |
| Iepakojuma svars | 180 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 75 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 36 mm |
| Dziļums | 105 mm |
| Augstums | 142 mm |
| Svars | 470 g |
| Darbības rādītāji | |
| Iekšējā atmiņa | 1 MB |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 100 Mbit/s |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |