Ražotājs: Braun
Modelis: BC12B
EAN: 5013348618627
Braun BC12B. Tips: Kvarca modinātājpulkstenis, Forma: Apaļš, Produkta krāsa: Melns. Ekrāna veids: Analogais. Jaudas avots: Baterija, Baterijas tips: AAA. Platums: 75 mm, Augstums: 75 mm, Dziļums: 35 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma tips: Kaste
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Tips | Kvarca modinātājpulkstenis |
| Forma | Apaļš |
| Produkta krāsa | Melns |
| Skaņas signalizācija | |
| Bezskaņas pulksteņa mehānisms | |
| Aizmidzināšanas funkcija | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Baterija |
| Baterijas tips | AAA |
| Displejs | |
| Ekrāna veids | Analogais |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterijas pievienotas | |
| Manuāls | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 75 mm |
| Augstums | 75 mm |
| Dziļums | 35 mm |