Ražotājs: Thomson
Modelis: CR50DAB
EAN: 3499550380187
Thomson CR50DAB. Tips: Digitāls modinātājs, Forma: Taisnstūris, Produkta krāsa: Melns. Ekrāna veids: LCD. Jaudas avots: AC, Maiņstrāvas ievades spriegums: 230 V. Platums: 65 mm, Augstums: 65 mm, Dziļums: 130 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 310 mm, Iepakojuma dziļums: 400 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Tips | Digitāls modinātājs |
| Forma | Taisnstūris |
| Produkta krāsa | Melns |
| Iebūvēts radio | |
| Atbalstītās frekvences | DAB+, FM |
| Aizmidzināšanas taimeris | |
| Skaļuma kontrole | Pogas |
| Aizmidzināšanas funkcija | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 310 mm |
| Iepakojuma dziļums | 400 mm |
| Iepakojuma augstums | 290 mm |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | AC |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 V |
| Displejs | |
| Ekrāna veids | LCD |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 65 mm |
| Augstums | 65 mm |
| Dziļums | 130 mm |
| Svars | 460 g |
| Savienojamība | |
| DC ieejas ligzda | |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums Master kastē | 12 pcs |