Ražotājs: Philips
Modelis: BS8B27B/00
EAN: 3540260181912
Philips BS8B27B/00. Produkta veids: Kronšteins, Produkta krāsa: Melns, Maksimālais svars (tilpums): 5 kg. Svars: 170 g, Platums: 120 mm, Dziļums: 31 mm. Iepakojuma augstums: 131 mm, Iepakojuma platums: 156 mm, Iepakojuma dziļums: 60 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
PHILIPS BS8B27B | €23.76 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Kronšteins |
| Produkta krāsa | Melns |
| Maksimālais svars (tilpums) | 5 kg |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Savietojamība | 272B8****, 271B8****, 273B9***, 275B9***, 276B9***, 288B9*** |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 170 g |
| Dziļums | 31 mm |
| Platums | 120 mm |
| Augstums | 120 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 80 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3658 m |
| Ne-operacionālais augstums | 0 - 12192 m |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Tehniskās detaļas | |
| Pārstrādājams iepakojuma materiāls | 100 % |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Mūža ilgums | 3 years |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 156 mm |
| Iepakojuma augstums | 131 mm |
| Iepakojuma dziļums | 60 mm |
| Iepakojuma svars | 240 g |