Ražotājs: 3M
Modelis: 7000014514
EAN: 0051128788462
3M 7000014514. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 25,6 cm (10.1"). Mērījumu attiecība: 16:9. Piemērots: Portatīvais dators, Tips: Bezrāmja displeja privātuma filtrs. Aizsardzības īpašības: Noturīgs pret skrāpējumiem
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
3M PF101W9B display privacy filters Frameless display privacy filter 25.6 cm (10.1") | €44.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Portatīvais dators |
| Tips | Bezrāmja displeja privātuma filtrs |
| Filtra krāsa | Melns |
| Produkta krāsa | Melns, Caurspīdīgs |
| Īpašības | |
| Displeja filtra funkcijas | Pretapžilbināšanas apstrāde |
| Displeja atbalstītie veidi | LCD |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Skrāpējumu izturīgs | |
| Aizsardzības īpašības | Noturīgs pret skrāpējumiem |
| Instalēšanas veids | Piestiprināma sloksne |
| Saderība ar skārienekrānu | |
| Ekrāna formāts | Platekrāna |
| Viegli piemērot | |
| Viegli noņemt | |
| Viegli tīrāms | |
| Privātuma filtrēšanas orientācija | Ainava |
| Izturīgs ekrāna aizsargs | |
| Ergonomika | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 25,6 cm |
| Ekrāna izmērs HxW | 126 x 223 mm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 25,7 cm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 24,1 cm |
| Augstums | 33 cm |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 241 mm |
| Iepakojuma dziļums | 3 mm |
| Iepakojuma augstums | 330 mm |
| Iepakojuma svars | 113,2 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes platums | 10,7 cm |
| Paletes garums | 12,2 cm |
| Paletes augstums | 13,3 cm |
| Paletes svars | 407 kg |
| Daudzums uz paletes | 2800 pcs |
| Transportējamās kastes platums | 2,52 cm |
| Transportējamās kastes garums | 3,41 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 3,02 mm |
| Transportējamās kastes svars | 699,7 g |
| Daudzums transportējamā kastē | 5 pcs |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 50051128788467 |