Ražotājs: 3M
Modelis: 7000015890
EAN: 0051128004548
3M privātuma filtrs 12,5 collu platekrāna klēpjdatoriem ir pazīstams ar savām augstās kvalitātes īpašībām. Filtrs pasargā Jūsu klēpjdatora ekrānu no krāpšanas skata, tādējādi nodrošinot neierobežotu skatīšanās prieku un privātumu darbā vai izklaidē. Filtrs ir piemērots 12,5 collu platekrāna klēpjdatoriem ar 16:9 attēlu attiecību. Filtrēšanas orientācija ir ainava formātā, kas ir ideāli piemērots video skatīšanai, prezentāciju darbam un pārlūkošanai.
3M privātuma filtrs ir viegli piemērojams un noņemams, un to var viegli tīrīt. Filtrs ir noturīgs pret skrāpējumiem un kaitīgām atliekām, kuras var sabojāt ekranu. Tā filtra krāsa ir melna, kas palīdz filtrēt nevēlamu spīdumu un atspīdumus, nodrošinot komfortablu skatīšanos pat spilgtās gaismas apstākļos. Filtrs prasa vienkāršu uzstādīšanu un būtībā netraucē klēpjdatora lietošanu.
Privātuma filtrs sver tikai 123 grami, kas to padara par ērtu un viegli pārnēsājamu aksesuāru. Filtra iepakojums ir kaste, kas nodrošina drošu glabāšanu un pārvietošanu. Filtrs ir piemērots noteiktiem klēpjdatoru modeļiem un sniedz tiem papildu aizsardzību. 3M privātuma filtrs ir ideāls risinājums tiem, kas meklē efektīvu veidu, kā pasargāt savas ierīces ekrānus no skrāpējumiem, putekļiem un svešu acu.
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Portatīvais dators |
| Tips | Bezrāmja displeja privātuma filtrs |
| Filtra krāsa | Melns |
| Produkta krāsa | Melns, Caurspīdīgs |
| Īpašības | |
| Displeja filtra funkcijas | Pretapžilbināšanas apstrāde |
| Displeja atbalstītie veidi | LCD |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Skrāpējumu izturīgs | Jā |
| Aizsardzības īpašības | Noturīgs pret skrāpējumiem |
| Saderība ar skārienekrānu | Nē |
| Izturīgs ekrāna aizsargs | Jā |
| Ekrāna formāts | Platekrāna |
| Instalēšanas veids | Piestiprināma sloksne |
| Viegli piemērot | Jā |
| Viegli noņemt | Jā |
| Privātuma filtrēšanas orientācija | Ainava |
| Viegli tīrāms | Jā |
| Ergonomika | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 31,8 cm |
| Ekrāna izmērs HxW | 156 x 277 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 24,1 cm |
| Augstums | 33 cm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Paletes platums | 10,7 cm |
| Paletes garums | 12,2 cm |
| Paletes augstums | 13,3 cm |
| Paletes svars | 435 kg |
| Daudzums uz paletes | 2800 pcs |
| Transportējamās kastes platums | 2,52 cm |
| Transportējamās kastes garums | 3,41 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 3,02 mm |
| Transportējamās kastes svars | 748,7 g |
| Daudzums transportējamā kastē | 5 pcs |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 50051128798763 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 241 mm |
| Iepakojuma dziļums | 3 mm |
| Iepakojuma augstums | 330 mm |
| Iepakojuma svars | 123 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |