Ražotājs: 3M
Modelis: 7000059523
EAN: 0051128788356
3M 7000059523. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 55,9 cm (22"). Mērījumu attiecība: 16:10. Piemērots: Monitors, Tips: Displeja privātuma filtrs rāmī. Aizsardzības īpašības: Noturīgs pret skrāpējumiem. Svars: 1,27 kg
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
3M PF322W FRAMED PRIVACY FILTE | €171.70 |
|
datatronic.fi |
3M Kehyksellinen Tietoturvasuoja 22-tuumaisiin laajanäyttöihin (16:10) | €196.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Monitors |
| Tips | Displeja privātuma filtrs rāmī |
| Filtra krāsa | Melns |
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta krāsa | Melns |
| Īpašības | |
| Displeja filtra funkcijas | Gaismu neatstarojošs, Privātums |
| Displeja atbalstītie veidi | LCD |
| Mērījumu attiecība | 16:10 |
| Platekrāns(a) | |
| Skrāpējumu izturīgs | |
| Aizsardzības īpašības | Noturīgs pret skrāpējumiem |
| Instalēšanas veids | Iekares svira + komandsloksne |
| Saderība ar skārienekrānu | |
| Zilās gaismas filtrs | |
| Privātuma filtrēšanas orientācija | Ainava |
| Viegli piemērot | |
| Viegli noņemt | |
| Ekrāna formāts | Platekrāna |
| Viegli tīrāms | |
| Izturīgs ekrāna aizsargs | |
| Izturīgs pret pirkstu nospiedumiem | |
| Ergonomika | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 55,9 cm |
| Ekrāna izmērs HxW | 307 x 485 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 485 mm |
| Augstums | 307 mm |
| Svars | 1,27 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| EUR paletes svars | 184,2 kg |
| Paletes neto augstums | 114 cm |
| Paletes neto svars | 153 kg |
| Paletes neto platums | 106,7 cm |
| Paletes neto dziļums | 121,9 cm |
| Eiropalete, daudzums | 120 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 644,5 mm |
| Iepakojuma dziļums | 22,2 mm |
| Iepakojuma augstums | 485,8 mm |
| Iepakojuma svars | 1,27 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes svars | 184 kg |
| Daudzums uz paletes | 120 pcs |
| Transportējamās kastes platums | 49,8 cm |
| Transportējamās kastes garums | 68,3 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 12,7 cm |
| Transportējamās kastes svars | 7,03 kg |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 6,37 kg |
| Daudzums transportējamā kastē | 5 pcs |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 51128788356 |