Ražotājs: 3M
Modelis: 7000059566
EAN: 0021112256604
3M 7000059566. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 68,6 cm (27"). Mērījumu attiecība: 16:9. Piemērots: Monitors, Tips: Bezrāmja displeja privātuma filtrs. Aizsardzības īpašības: Noturīgs pret skrāpējumiem. Svars: 893,032658056 g
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
3M FILTRE DE CONFIDENTIALITé 3M FOR THUNDERBOLT DISPLAY 27" MONITORS 16:9 | €276.01 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Monitors |
| Tips | Bezrāmja displeja privātuma filtrs |
| Filtra krāsa | Melns |
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta krāsa | Melns |
| Īpašības | |
| Displeja filtra funkcijas | Pretapžilbināšanas apstrāde, Privātums |
| Displeja atbalstītie veidi | LCD |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Platekrāns(a) | |
| Skrāpējumu izturīgs | |
| Aizsardzības īpašības | Noturīgs pret skrāpējumiem |
| Saderība ar skārienekrānu | |
| Zilās gaismas filtrs | |
| Privātuma filtrēšanas orientācija | Ainava |
| Ekrāna formāts | Platekrāna |
| Instalēšanas veids | Piestiprināma sloksne |
| Izturīgs ekrāna aizsargs | |
| Viegli tīrāms | |
| Tīrīšanas lupatiņa | |
| Savietojamība | Apple Thunderbolt Display |
| Ergonomika | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 68,6 cm |
| Ekrāna izmērs HxW | 396 x 649 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 649 mm |
| Augstums | 396 mm |
| Platums | 51 cm |
| Augstums | 68,8 cm |
| Svars | 893 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Paletes neto augstums | 118,4 cm |
| Paletes neto platums | 106,7 cm |
| Paletes neto dziļums | 121,9 cm |
| Paletes neto svars | 232,2 kg |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| EUR paletes svars | 273,1 kg |
| Eiropalete, daudzums | 260 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 688,3 mm |
| Iepakojuma dziļums | 8,64 mm |
| Iepakojuma augstums | 510,5 mm |
| Iepakojuma svars | 907,2 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes platums | 10,7 cm |
| Paletes garums | 12,2 cm |
| Paletes augstums | 13,3 cm |
| Paletes svars | 273 kg |
| Daudzums uz paletes | 260 pcs |
| Transportējamās kastes platums | 54,6 cm |
| Transportējamās kastes garums | 69,8 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 4,61 cm |
| Transportējamās kastes svars | 4,99 kg |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 4,47 kg |
| Daudzums transportējamā kastē | 5 pcs |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 51128827031 |