Ražotājs: 3M
Modelis: 7100078219
EAN: 0051128004821
3M Privātuma filtrs Apple iPad Air 1/2/Pro 9.7 Landscape ir augstas kvalitātes un uzticams privātuma filtrs jebkurai planšetei ar bezrāmja displeju. Tā anti-glare funkcija palielina redzamību un samazina acu nogurumu, bet tās pret skrāpējumiem noturīgā tehnoloģija nodrošina ilgmūžību un izturību.
Šis privātuma filtrs ir saderīgs ar Apple iPad Air 1, iPad Air 2 un iPad Air Pro 9.7 collu planšetēm, un tā ainavas orientācija uzlabo privātumu un kopējo lietošanas pieredzi. Piestiprināmā sloksne ir ērta un viegli lietojama, un tā skārienekrāna saderība ļauj gludi un bez piepūles darboties ar planšetes ekrānu.
Šis privātuma filtrs, papildus savam iespaidīgajam tehniskajam nodrošinājumam, nodrošina arī izturīgu ekrāna aizsardzību, garantējot, ka jūsu ierīce ir pasargāta no skrāpējumiem un bojājumiem. Tās ergonomiskā izmēra un dizains ir piemērots, lai ideāli iederētos jūsu ierīcē, nodrošinot maksimālu ekrāna segumu 165 x 236 mm un uzņemot ekrāna izmēru līdz 24,6 cm.
3M Privātuma filtrs Apple iPad Air 1/2/Pro 9.7 Landscape ir melnā un caurspīdīgā krāsā ar filtru krāsu melnu, izvēloties šo produktu, jūs ne tikai garantējat privātumu, bet arī stilīgu un modernu produktu. Piespiediet uz produktu, lai uzzinātu vairāk par tā transportējamības un iepakojuma datiem.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
3M PFTAP002 Frameless display privacy filter 24.6 cm (9.7") | €35.40 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Planšete |
| Tips | Bezrāmja displeja privātuma filtrs |
| Filtra krāsa | Melns |
| Produkta krāsa | Melns, Caurspīdīgs |
| Īpašības | |
| Displeja filtra funkcijas | Pretapžilbināšanas apstrāde |
| Mērījumu attiecība | 4:3 |
| Skrāpējumu izturīgs | |
| Aizsardzības īpašības | Noturīgs pret skrāpējumiem |
| Izturīgs ekrāna aizsargs | |
| Privātuma filtrēšanas orientācija | Ainava |
| Saderība ar skārienekrānu | |
| Instalēšanas veids | Piestiprināma sloksne |
| Savietojamība | Apple iPad Air 1, iPad Air 2, iPad Air Pro 9.7-inch, |
| Ergonomika | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 24,6 cm |
| Ekrāna izmērs HxW | 165 x 236 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 21 cm |
| Augstums | 30,5 cm |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 209 mm |
| Iepakojuma dziļums | 3 mm |
| Iepakojuma augstums | 304 mm |
| Iepakojuma svars | 101 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes platums | 10,7 cm |
| Paletes garums | 12,2 cm |
| Paletes augstums | 13,3 cm |
| Paletes svars | 114 kg |
| Daudzums uz paletes | 900 pcs |
| Transportējamās kastes platums | 2,17 cm |
| Transportējamās kastes garums | 3,13 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 3,49 mm |
| Transportējamās kastes svars | 558,5 g |
| Daudzums transportējamā kastē | 5 pcs |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 50051128004826 |