Ražotājs: 3M
Modelis: 7100095991
EAN: 0051128006993
3M 7100095991. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 33,8 cm (13.3"). Mērījumu attiecība: 16:9. Piemērots: Portatīvais dators, Tips: Bezrāmja displeja privātuma filtrs. Aizsardzības īpašības: Noturīgs pret skrāpējumiem, Gaismas transmisija: 35%
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
3m 3M Blickschutzfilter Std. HP Spec x360 | PFNHP005 HP | €569.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Portatīvais dators |
| Tips | Bezrāmja displeja privātuma filtrs |
| Filtra krāsa | Melns |
| Produkta krāsa | Melns, Caurspīdīgs |
| Īpašības | |
| Displeja filtra funkcijas | Pretapžilbināšanas apstrāde |
| Displeja atbalstītie veidi | LCD |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Skrāpējumu izturīgs | |
| Aizsardzības īpašības | Noturīgs pret skrāpējumiem |
| Saderība ar skārienekrānu | |
| Ekrāna formāts | Platekrāna |
| Instalēšanas veids | Piestiprināma sloksne |
| Viegli piemērot | |
| Viegli noņemt | |
| Privātuma filtrēšanas orientācija | Ainava |
| Izturīgs ekrāna aizsargs | |
| Gaismas transmisija | 35 % |
| Viegli tīrāms | |
| Savietojamība | HP Spectre x360 13.3-inch |
| Ergonomika | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 33,8 cm |
| Ekrāna izmērs HxW | 241 x 319 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 24,1 cm |
| Augstums | 33 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 241 mm |
| Iepakojuma dziļums | 3 mm |
| Iepakojuma augstums | 330 mm |
| Iepakojuma svars | 130,1 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes platums | 10,7 cm |
| Paletes garums | 12,2 cm |
| Paletes augstums | 13,3 cm |
| Paletes svars | 140 kg |
| Daudzums uz paletes | 805 pcs |
| Transportējamās kastes platums | 3,29 cm |
| Transportējamās kastes garums | 4,68 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 4,78 mm |
| Transportējamās kastes svars | 784,7 g |
| Daudzums transportējamā kastē | 5 pcs |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 50051128006998 |