Ražotājs: 3M
Modelis: 7100138399
EAN: 0051128007952
3M 7100138399. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 39,1 cm (15.4"). Mērījumu attiecība: 16:10. Piemērots: Portatīvais dators, Tips: Bezrāmja displeja privātuma filtrs. Virsmas apdare: Spīdīgs, Aizsardzības īpašības: Noturīgs pret skrāpējumiem
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
3m 3M Blickschutzfilter Std. MacB Pro 15" | HCNAP002 - | €65.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Portatīvais dators |
| Tips | Bezrāmja displeja privātuma filtrs |
| Filtra krāsa | Melns |
| Produkta krāsa | Melns, Caurspīdīgs |
| Ergonomika | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 39,1 cm |
| Ekrāna izmērs HxW | 20,7 x 33,2 mm |
| Īpašības | |
| Mērījumu attiecība | 16:10 |
| Skrāpējumu izturīgs | |
| Aizsardzības īpašības | Noturīgs pret skrāpējumiem |
| Saderība ar skārienekrānu | |
| Privātuma filtrēšanas orientācija | Ainava |
| Izturīgs ekrāna aizsargs | |
| Ekrāna formāts | Platekrāna |
| Virsmas apdare | Spīdīgs |
| Instalēšanas veids | Piestiprināma sloksne |
| Viegli piemērot | |
| Viegli noņemt | |
| Viegli tīrāms | |
| Savietojamība | Apple MacBook Pro 15-inch (2016-present) |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 25,4 cm |
| Augstums | 38,7 cm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Paletes platums | 10,7 cm |
| Paletes garums | 12,2 cm |
| Paletes augstums | 13,3 cm |
| Paletes svars | 268 kg |
| Daudzums uz paletes | 805 pcs |
| Transportējamās kastes platums | 3,29 cm |
| Transportējamās kastes garums | 4,68 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 4,76 mm |
| Transportējamās kastes svars | 1,57 kg |
| Daudzums transportējamā kastē | 5 pcs |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 50051128007957 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 254 mm |
| Iepakojuma dziļums | 6 mm |
| Iepakojuma augstums | 387 mm |
| Iepakojuma svars | 237,6 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |