Ražotājs: 3M
Modelis: 7100170652
EAN: 0051128008737
3M 7100170652. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 31,8 cm (12.5"). Mērījumu attiecība: 16:9. Piemērots: Portatīvais dators, Tips: Bezrāmja displeja privātuma filtrs. Aizsardzības īpašības: Noturīgs pret skrāpējumiem
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
3M FILTRE DE CONFIDENTIALITé 3M FOR DELL 12.5" INFINITY DISPLAY LAPTOP | €47.89 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Portatīvais dators |
| Tips | Bezrāmja displeja privātuma filtrs |
| Filtra krāsa | Melns |
| Īpašības | |
| Displeja filtra funkcijas | Pretapžilbināšanas apstrāde |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Skrāpējumu izturīgs | |
| Aizsardzības īpašības | Noturīgs pret skrāpējumiem |
| Saderība ar skārienekrānu | |
| Izturīgs ekrāna aizsargs | |
| Ekrāna formāts | Platekrāna |
| Instalēšanas veids | Piestiprināma sloksne |
| Privātuma filtrēšanas orientācija | Ainava |
| Savietojamība | Dell |
| Ergonomika | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 31,8 cm |
| Ekrāna izmērs HxW | 164 x 285 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 25,4 cm |
| Augstums | 38,7 cm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Paletes platums | 10,7 cm |
| Paletes garums | 12,2 cm |
| Paletes augstums | 13,3 cm |
| Paletes svars | 344 kg |
| Daudzums uz paletes | 1620 pcs |
| Transportējamās kastes platums | 2,65 cm |
| Transportējamās kastes garums | 3,98 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 3,97 mm |
| Transportējamās kastes svars | 1,01 kg |
| Daudzums transportējamā kastē | 5 pcs |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 50051128008732 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 254 mm |
| Iepakojuma dziļums | 3 mm |
| Iepakojuma augstums | 387 mm |
| Iepakojuma svars | 165,5 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |