Ražotājs: 3M
Modelis: 7100207013
EAN: 5704174548973
3M GF140W9E. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 35,6 cm (14"). Mērījumu attiecība: 16:9. Piemērots: Portatīvais dators, Tips: Bezrāmja displeja privātuma filtrs. Aizsardzības īpašības: Noturīgs pret skrāpējumiem. Svars: 24 g
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Portatīvais dators |
| Tips | Bezrāmja displeja privātuma filtrs |
| Filtra krāsa | Zelts |
| Produkta krāsa | Zelts |
| Īpašības | |
| Displeja filtra funkcijas | Privātums |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Platekrāns(a) | |
| Skrāpējumu izturīgs | |
| Aizsardzības īpašības | Noturīgs pret skrāpējumiem |
| Zilās gaismas filtrs | |
| Saderība ar skārienekrānu | |
| Ekrāna formāts | Platekrāna |
| Instalēšanas veids | Uzliekama stiprināšana + piestiprināma josla |
| Izturīgs ekrāna aizsargs | |
| Izcelsmes valsts | Amerikas Savienotās Valstis |
| Privātuma filtrēšanas orientācija | Ainava |
| Ergonomika | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 35,6 cm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 35,5 cm |
| Papildus informācija | |
| Neatstarojošs | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 318 mm |
| Augstums | 182 mm |
| Platums | 25,4 cm |
| Augstums | 38,7 cm |
| Svars | 24 g |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | Tirdzniecības līgumu likums (TAA) |
| Tehniskās detaļas | |
| Paletes neto svars | 38,2 kg |
| Paletes neto augstums | 122,3 cm |
| EUR paletes svars | 375,6 kg |
| Paletes neto platums | 106,7 cm |
| Eiropalete, daudzums | 1620 pcs |
| Paletes neto dziļums | 121,9 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 387 mm |
| Iepakojuma dziļums | 6 mm |
| Iepakojuma augstums | 254 mm |
| Iepakojuma svars | 187 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes platums | 106,7 cm |
| Paletes garums | 121,9 cm |
| Paletes augstums | 122,3 cm |
| Paletes svars | 375,6 kg |
| Daudzums uz paletes | 1620 pcs |
| Transportējamās kastes platums | 26,5 cm |
| Transportējamās kastes garums | 39,9 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 4 cm |
| Transportējamās kastes svars | 1,11 kg |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 118 g |
| Daudzums transportējamā kastē | 5 pcs |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 50051128008701 |