Ražotājs: 3M
Modelis: 7100210594
EAN: 0151903014998
3M 7100210594. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 33,8 cm (13.3"). Mērījumu attiecība: 16:10. Piemērots: Portatīvais dators, Tips: Bezrāmja displeja privātuma filtrs. Aizsardzības īpašības: Noturīgs pret skrāpējumiem. Svars: 32,20505827 g
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
3M | €46.33 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Portatīvais dators |
| Tips | Bezrāmja displeja privātuma filtrs |
| Filtra krāsa | Melns |
| Produkta krāsa | Melns |
| Īpašības | |
| Displeja filtra funkcijas | Pretapžilbināšanas apstrāde, Privātums |
| Mērījumu attiecība | 16:10 |
| Platekrāns(a) | |
| Skrāpējumu izturīgs | |
| Aizsardzības īpašības | Noturīgs pret skrāpējumiem |
| Instalēšanas veids | Piestiprināma sloksne |
| Ekrāna formāts | Platekrāna |
| Saderība ar skārienekrānu | |
| Privātuma filtrēšanas orientācija | Ainava |
| Izturīgs ekrāna aizsargs | |
| Zilās gaismas filtrs | |
| Ergonomika | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 33,8 cm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 287 mm |
| Augstums | 179 mm |
| Svars | 32,2 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Paletes neto svars | 44,4 kg |
| EUR paletes svars | 259 kg |
| Eiropalete, daudzums | 1380 pcs |
| Paletes neto dziļums | 121,9 cm |
| Paletes neto platums | 106,7 cm |
| Paletes neto augstums | 118,6 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 387,4 mm |
| Iepakojuma dziļums | 3,3 mm |
| Iepakojuma augstums | 254 mm |
| Iepakojuma svars | 140,6 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes svars | 434 kg |
| Daudzums uz paletes | 2400 pcs |
| Transportējamās kastes platums | 26,5 cm |
| Transportējamās kastes garums | 39,8 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 4,61 cm |
| Transportējamās kastes svars | 889 g |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 161 g |
| Daudzums transportējamā kastē | 5 pcs |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 51128787151 |