Ražotājs: 3M
Modelis: 98044054132
EAN: 0051128786154
3M 98044054132. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 51 cm (20.1"). Mērījumu attiecība: 16:10. Piemērots: Monitors, Tips: Bezrāmja displeja privātuma filtrs. Aizsardzības īpašības: Noturīgs pret skrāpējumiem
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
3M Tietoturvasuoja 20,1-tuumaisiin laajanäyttöihin (16:10) | €162.90 |
|
tietokonekauppa.fi |
3M PF20.1W" tietoturvasuoja | €168.80 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Monitors |
| Tips | Bezrāmja displeja privātuma filtrs |
| Filtra krāsa | Melns |
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta krāsa | Melns |
| Īpašības | |
| Displeja filtra funkcijas | Pretapžilbināšanas apstrāde |
| Displeja atbalstītie veidi | LCD |
| Mērījumu attiecība | 16:10 |
| Skrāpējumu izturīgs | |
| Aizsardzības īpašības | Noturīgs pret skrāpējumiem |
| Ekrāna formāts | Platekrāna |
| Saderība ar skārienekrānu | |
| Zilās gaismas filtrs | |
| Privātuma filtrēšanas orientācija | Ainava |
| Instalēšanas veids | Piestiprināšanas josla + sānu montāžas cilne |
| Viegli piemērot | |
| Viegli noņemt | |
| Izturīgs pret pirkstu nospiedumiem | |
| Izturīgs ekrāna aizsargs | |
| Viegli tīrāms | |
| Ergonomika | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 51 cm |
| Ekrāna izmērs HxW | 272 x 434 mm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 51 cm |
| Papildus informācija | |
| Neatstarojošs | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 434 mm |
| Augstums | 272 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Paletes platums | 106,7 cm |
| Paletes garums | 121,9 cm |
| Paletes augstums | 121,9 cm |
| Paletes svars | 325,2 kg |
| Daudzums uz paletes | 805 pcs |
| Transportējamās kastes platums | 35,4 cm |
| Transportējamās kastes garums | 48,1 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 4,76 cm |
| Transportējamās kastes svars | 1,92 kg |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 374,9 g |
| Daudzums transportējamā kastē | 5 pcs |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 50051128786159 |
| Tehniskās detaļas | |
| Paletes neto svars | 60,4 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 342 mm |
| Iepakojuma dziļums | 4 mm |
| Iepakojuma augstums | 469 mm |
| Iepakojuma svars | 302,6 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |