Ražotājs: 3M
Modelis: 7100287810
EAN: 0638060338476
3M BPNMS001. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 34,3 cm (13.5"). Mērījumu attiecība: 3:2. Piemērots: Portatīvais dators, Tips: Bezrāmja displeja privātuma filtrs. Virsmas apdare: Spīdīgs, Aizsardzības īpašības: Putekļu izturīgs, Izturīgs pret skrāpējumiem, Gaismas transmisija: 85%, Ierobežo skatīšanās leņķi: 60°
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
3M BPNMS001 näytön tietoturvasuodatin Kehyksetön näytön yksityisyyssuodatin 34,3 cm (13.5") | €56.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Portatīvais dators |
| Tips | Bezrāmja displeja privātuma filtrs |
| Īpašības | |
| Displeja filtra funkcijas | Pretapžilbināšanas apstrāde, Aizsardzība pret starojumu, Gaismu neatstarojošs |
| Displeja atbalstītie veidi | LCD/CRT |
| Mērījumu attiecība | 3:2 |
| Aizsardzības īpašības | Putekļu izturīgs, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Ierobežo skatīšanās leņķi | 60 ° |
| Zilās gaismas filtrs | |
| Gaismas transmisija | 85 % |
| Viegli noņemt | |
| Viegli piemērot | |
| Instalēšanas veids | Līmējošā sloksne |
| Virsmas apdare | Spīdīgs |
| Ekrāna formāts | Standarts |
| Saderība ar skārienekrānu | |
| Privātuma filtrēšanas orientācija | Ainava |
| Viegli tīrāms | |
| Zīmolu saderība | Microsoft |
| Savietojamība | Surface Laptop 2 in 1 |
| Ergonomika | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 34,3 cm |
| Ekrāna izmērs HxW | 210 x 301 mm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 342 cm |
| Atgriezeniskums | Matēts-spīdīgs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 301 mm |
| Augstums | 210 mm |
| Platums | 30 cm |
| Augstums | 20,8 cm |