| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
3M Privacy Filter for Notebooks BSF43.9W | €77.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Portatīvais dators |
| Tips | Bezrāmja displeja privātuma filtrs |
| Filtra krāsa | Melns |
| Ergonomika | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 43,9 cm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 43,9 cm |
| Atgriezeniskums | Matēts-spīdīgs |
| Īpašības | |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Platekrāns(a) | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 383 mm |
| Augstums | 215 mm |