Ražotājs: 3M
Modelis: 7100014222
EAN: 50051128786159
3M PF201W1B. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 51 cm (20.1"). Mērījumu attiecība: 16:10. Piemērots: Monitors, Tips: Bezrāmja displeja privātuma filtrs. Virsmas apdare: Spīdīgs / Matēts, Aizsardzības īpašības: Putekļu izturīgs, Noturīgs pret skrāpējumiem, Ierobežo skatīšanās leņķi: 60°. Svars: 74,978818761 g
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
3M yksityisyyssuodatin 20.1in näytölle, 16:10, PF201W1B | €165.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Monitors |
| Tips | Bezrāmja displeja privātuma filtrs |
| Filtra krāsa | Melns |
| Produkta krāsa | Melns |
| Īpašības | |
| Displeja filtra funkcijas | Pretapžilbināšanas apstrāde, Privātums |
| Displeja atbalstītie veidi | LCD |
| Mērījumu attiecība | 16:10 |
| Platekrāns(a) | |
| Skrāpējumu izturīgs | |
| Aizsardzības īpašības | Putekļu izturīgs, Noturīgs pret skrāpējumiem |
| Ierobežo skatīšanās leņķi | 60 ° |
| Privātuma filtrēšanas orientācija | Ainava |
| Viegli piemērot | |
| Instalēšanas veids | Piestiprināšanas josla + sānu montāžas cilne |
| Virsmas apdare | Spīdīgs / Matēts |
| Saderība ar skārienekrānu | |
| Zilās gaismas filtrs | |
| Izturīgs ekrāna aizsargs | |
| Viegli noņemt | |
| Izturīgs pret pirkstu nospiedumiem | |
| Viegli tīrāms | |
| Ekrāna formāts | Platekrāna |
| Savietojamība | ACER® Aspire 9800 Series, ACER® Aspire 9810 Series, ACER® Aspire 9920, BenQ℠ FP202W, Dell™ 2007WFP, Dell™ E2009W Flat Panel, Dell™ E207WFP, Dell™ SP2008WFP, Dell™ SP2009WFP, Dell™ XPS™ M2010, HP® L2045W, HP® Pavilion™ Media Center Notebook HDX9130EG, HP® Pavilion™ Media Center Notebook HDX9280EL, HP® Pavilion™ Media Center Notebook HDX9290EF, HP® Pavilion™ Notebook HDX9000 Series (CTO), HP® Pavilion™ Notebook HDX9280LA, HP® Pavilion™ Notebook HDX9290LA, HP® Pavilion™ Notebook HDX9312TX, HP® Pavilion™ Notebook HDX9350EG, HP® Pavilion™ Notebook HDX9430EF, HP® Pavilion™ Notebook HDX9450ET, Lenovo® ThinkVision® L200p, ViewSonic® VG2021M, ViewSonic® VG2030WM, ViewSonic® VS11802 |
| Ergonomika | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 51 cm |
| Ekrāna izmērs HxW | 272 x 434 mm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1680 x 1050 pikseļi |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 51 cm |
| Atgriezeniskums | Matēts-spīdīgs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 434 mm |
| Augstums | 272 mm |
| Svars | 75 g |
| Tehniskās detaļas | |
| EUR paletes svars | 325,2 kg |
| Paletes neto svars | 60,4 kg |
| Paletes neto augstums | 121,9 cm |
| Paletes neto platums | 106,7 cm |
| Paletes neto dziļums | 121,9 cm |
| Eiropalete, daudzums | 805 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Transportējamās kastes platums | 35,4 cm |
| Transportējamās kastes garums | 48,1 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 4,76 cm |
| Transportējamās kastes svars | 1,92 kg |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 374,9 g |
| Daudzums transportējamā kastē | 5 pcs |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 51128786154 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 469,9 mm |
| Iepakojuma dziļums | 4,83 mm |
| Iepakojuma augstums | 342,9 mm |
| Iepakojuma svars | 302,7 g |