Ražotājs: 3M
Modelis: 7100036695
EAN: 0051128797174
3M PF236W9B. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 59,9 cm (23.6"). Mērījumu attiecība: 16:9. Piemērots: Monitors, Tips: Bezrāmja displeja privātuma filtrs. Virsmas apdare: Spīdīgs / Matēts, Aizsardzības īpašības: Putekļu izturīgs, Noturīgs pret skrāpējumiem, Ierobežo skatīšanās leņķi: 60°. Svars: 98 g
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
3M yksityisyyssuodatin 23.6 tuuma näytölle, 16:9, PF236W9B | €202.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Monitors |
| Tips | Bezrāmja displeja privātuma filtrs |
| Filtra krāsa | Melns |
| Produkta krāsa | Melns |
| Īpašības | |
| Displeja filtra funkcijas | Pretapžilbināšanas apstrāde, Privātums |
| Displeja atbalstītie veidi | LCD |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Platekrāns(a) | |
| Skrāpējumu izturīgs | |
| Aizsardzības īpašības | Putekļu izturīgs, Noturīgs pret skrāpējumiem |
| Ierobežo skatīšanās leņķi | 60 ° |
| Izturīgs ekrāna aizsargs | |
| Virsmas apdare | Spīdīgs / Matēts |
| Ekrāna formāts | Platekrāna |
| Privātuma filtrēšanas orientācija | Ainava |
| Zilās gaismas filtrs | |
| Instalēšanas veids | Līmējošā sloksne + Sliedītes aizklāja ievietošanai |
| Viegli piemērot | |
| Viegli noņemt | |
| Izcelsmes valsts | Amerikas Savienotās Valstis |
| Viegli tīrāms | |
| Saderība ar skārienekrānu | |
| Izturīgs pret pirkstu nospiedumiem | |
| Īpašās funkcijas | Compatible For Device With Raized Bezel |
| Savietojamība | Samsung S24B350TL; Lenovo ThinkVision G24-10; LG UltraGear 24GN53A-B; ACER V246HQL; Lenovo V510z; LG UltraGear 24GL65B-B; ViewSonic VS15453; ViewSonic VA2403; ViewSonic VA2407H; Dell SE2417HG; Lenovo D24-10; Sceptre C248B-144RN; Samsung S24E650PL; ViewSonic VX2458-MHD; Lenovo C24-10; ViewSonic VG2433MH; ACER ED242QR; ASUS VP247NA; ViewSonic VA2452Sm; LG UltraGear 24GL600F; ASUS TUF Gaming VG24VQ; ViewSonic VA2446mh-LED; ACER XF240Q; LG UltraGear 24M47VQ |
| Ergonomika | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 59,9 cm |
| Ekrāna izmērs HxW | 294 x 522 mm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 59,9 cm |
| Atgriezeniskums | Matēts-spīdīgs |
| Papildus informācija | |
| Neatstarojošs | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 522 mm |
| Augstums | 294 mm |
| Svars | 98 g |
| Tehniskās detaļas | |
| EUR paletes svars | 289,8 kg |
| Paletes neto augstums | 121,9 cm |
| Paletes neto platums | 106,7 cm |
| Paletes neto svars | 56,4 kg |
| Paletes neto dziļums | 121,9 cm |
| Eiropalete, daudzums | 575 pcs |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | Tirdzniecības līgumu likums (TAA) |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Paletes platums | 106,7 cm |
| Paletes garums | 121,9 cm |
| Paletes augstums | 121,9 cm |
| Paletes svars | 289,8 kg |
| Transportējamās kastes platums | 37,9 cm |
| Transportējamās kastes garums | 56,4 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 4,8 cm |
| Transportējamās kastes svars | 2,38 kg |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 490 g |
| Daudzums transportējamā kastē | 5 pcs |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 50051128797179 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 552 mm |
| Iepakojuma dziļums | 5 mm |
| Iepakojuma augstums | 368 mm |
| Iepakojuma svars | 374 g |