Ražotājs: 3M
Modelis: PFTMS002
EAN: 0051128009987
3M PFTMS002. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 25,4 cm (10"). Mērījumu attiecība: 3:2. Piemērots: Planšete, Tips: Bezrāmja displeja privātuma filtrs. Aizsardzības īpašības: Noturīgs pret skrāpējumiem, Apžilbinājuma krāsas samazinājums (max): 35%. Svars: 15,42214058 g
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
3M PFTMS002 näytön tietoturvasuodatin Kehyksetön näytön yksityisyyssuodatin 25,4 cm (10") | €44.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Planšete |
| Tips | Bezrāmja displeja privātuma filtrs |
| Produkta krāsa | Melns |
| Īpašības | |
| Displeja filtra funkcijas | Pretapžilbināšanas apstrāde, Privātums |
| Mērījumu attiecība | 3:2 |
| Skrāpējumu izturīgs | |
| Aizsardzības īpašības | Noturīgs pret skrāpējumiem |
| Privātuma filtrēšanas orientācija | Ainava |
| Izturīgs ekrāna aizsargs | |
| Zilās gaismas filtrs | |
| Saderība ar skārienekrānu | |
| Apžilbinājuma krāsas samazinājums (max) | 35 % |
| Ergonomika | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 25,4 cm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 25,4 cm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 238 mm |
| Augstums | 168 mm |
| Svars | 15,4 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Paletes neto augstums | 107 cm |
| Paletes neto dziļums | 122 cm |
| Paletes neto platums | 107 cm |
| Paletes neto svars | 138,8 kg |
| EUR paletes svars | 914,4 kg |
| Eiropalete, daudzums | 9000 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Transportējamās kastes platums | 21,8 cm |
| Transportējamās kastes garums | 31,3 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 3,2 cm |
| Transportējamās kastes svars | 500,3 g |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 77,1 g |
| Daudzums transportējamā kastē | 5 pcs |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 51128009987 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 305 mm |
| Iepakojuma dziļums | 3,99 mm |
| Iepakojuma augstums | 210 mm |
| Iepakojuma svars | 72,8 g |