Ražotājs: DELL
Modelis: DELLPF15
EAN: 5397184091760
DELL 461-AAGJ. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 39,6 cm (15.6"). Mērījumu attiecība: 16:9. Piemērots: Portatīvais dators, Tips: Bezrāmja displeja privātuma filtrs. Aizsardzības īpašības: Noturīgs pret skrāpējumiem
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Portatīvais dators |
| Tips | Bezrāmja displeja privātuma filtrs |
| Filtra krāsa | Melns |
| Īpašības | |
| Displeja filtra funkcijas | Privātums |
| Displeja atbalstītie veidi | LCD |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Skrāpējumu izturīgs | |
| Aizsardzības īpašības | Noturīgs pret skrāpējumiem |
| Viegli noņemt | |
| Saderība ar skārienekrānu | |
| Privātuma filtrēšanas orientācija | Ainava |
| Viegli piemērot | |
| Ergonomika | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 39,6 cm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 34,5 mm |
| Augstums | 19,4 mm |
| Dziļums | 0,29 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |