Ražotājs: Kensington
Modelis: 626402
EAN: 4049793057019
Kensington 626402. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 32,8 cm (12.9"). Piemērots: Planšetdatori, Tips: Bezrāmja displeja privātuma filtrs. Aizsardzības īpašības: Noturīgs pret skrāpējumiem, Apžilbinājuma krāsas samazinājums (max): 45,2%, Gaismas transmisija: 63%. Svars: 30 g
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Piemērots | Planšetdatori |
| Tips | Bezrāmja displeja privātuma filtrs |
| Materiāls | Polietilēntereftalāta (PET) |
| Īpašības | |
| Displeja filtra funkcijas | Gaismu neatstarojošs, Privātums |
| Displeja atbalstītie veidi | LCD |
| Skrāpējumu izturīgs | |
| Aizsardzības īpašības | Noturīgs pret skrāpējumiem |
| Gaismas transmisija | 63 % |
| Izturīgs pret pirkstu nospiedumiem | |
| Saderība ar skārienekrānu | |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Apžilbinājuma krāsas samazinājums (max) | 45,2 % |
| Savietojamība | iPad Pro |
| Ergonomika | |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 32,8 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 32,8 cm |
| Atgriezeniskums | Matēts-spīdīgs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 216 mm |
| Augstums | 302 mm |
| Dziļums | 0,23 mm |
| Svars | 30 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 250 mm |
| Iepakojuma dziļums | 5 mm |
| Iepakojuma augstums | 360 mm |
| Iepakojuma svars | 170 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Sertifikācija | REACH, RoHS |