Ražotājs: Origin Storage
Modelis: OSFDT2WPI34WL
EAN: 5056006148005
Origin Storage OSFDT2WPI34WL. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 86,4 cm (34"). Mērījumu attiecība: 21:9. Piemērots: Monitors, Tips: Bezrāmja displeja privātuma filtrs. Virsmas apdare: Spīdīgs / Matēts, Aizsardzības īpašības: Noturīgs pret skrāpējumiem
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Monitors |
| Tips | Bezrāmja displeja privātuma filtrs |
| Filtra krāsa | Melns |
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta krāsa | Melns |
| Īpašības | |
| Displeja filtra funkcijas | Pretapžilbināšanas apstrāde, Privātums |
| Displeja atbalstītie veidi | LCD |
| Mērījumu attiecība | 21:9 |
| Aizsardzības īpašības | Noturīgs pret skrāpējumiem |
| Izturīgs pret pirkstu nospiedumiem | Jā |
| Viegli noņemt | Jā |
| Viegli piemērot | Jā |
| Virsmas apdare | Spīdīgs / Matēts |
| Ekrāna formāts | Standarts |
| Saderība ar skārienekrānu | Jā |
| Uzlikšana bez burbuļiem | Jā |
| Privātuma filtrēšanas orientācija | Ainava |
| Izturīgs ekrāna aizsargs | Jā |
| Tīrīšanas lupatiņa | Jā |
| Viegli tīrāms | Jā |
| Izcelsmes valsts | Apvienotā Karaliste |
| Ergonomika | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 86,4 cm |
| Ekrāna izmērs HxW | 334 x 796 mm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 86,4 cm |
| Atgriezeniskums | Matēts-spīdīgs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 796 mm |
| Augstums | 334 mm |
| Dziļums | 0,35 mm |
| Platums | 79,6 cm |
| Augstums | 33,4 cm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |