Ražotājs: Origin Storage
Modelis: OSFT2WAD13.3L-9365
EAN: 5056006148678
Origin Storage OSFT2WAD13.3L-9365. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 33,8 cm (13.3"). Piemērots: Planšete, Tips: Bezrāmja displeja privātuma filtrs. Virsmas apdare: Spīdīgs / Matēts, Aizsardzības īpašības: Noturīgs pret skrāpējumiem
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Origin Storage OSFT2WAD13.3L-9365 monitoru pretatspīduma & privātuma filtrs Bezrāmja displeja privātuma filtrs 33,8 cm (13.3") | €34.74 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Planšete |
| Tips | Bezrāmja displeja privātuma filtrs |
| Filtra krāsa | Melns |
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta krāsa | Melns |
| Īpašības | |
| Displeja filtra funkcijas | Pretapžilbināšanas apstrāde, Privātums |
| Displeja atbalstītie veidi | LCD |
| Aizsardzības īpašības | Noturīgs pret skrāpējumiem |
| Izturīgs ekrāna aizsargs | |
| Uzlikšana bez burbuļiem | |
| Izturīgs pret pirkstu nospiedumiem | |
| Viegli noņemt | |
| Viegli piemērot | |
| Instalēšanas veids | Līmējošā sloksne |
| Virsmas apdare | Spīdīgs / Matēts |
| Ekrāna formāts | Standarts |
| Privātuma filtrēšanas orientācija | Ainava |
| Tīrīšanas lupatiņa | |
| Viegli tīrāms | |
| Izcelsmes valsts | Apvienotā Karaliste |
| Saderība ar skārienekrānu | |
| Ergonomika | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 33,8 cm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 33,8 cm |
| Atgriezeniskums | Matēts-spīdīgs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 299,8 mm |
| Augstums | 180,8 mm |
| Dziļums | 0,35 mm |