Ražotājs: ProXtend
Modelis: PF2-19-377302
EAN: 5714590027709
ProXtend PF2-19-377302. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 50,5 cm (19.9"). Mērījumu attiecība: 5:4. Piemērots: Monitors, Tips: Bezrāmja displeja privātuma filtrs. Virsmas apdare: Spīdīgs / Matēts, Aizsardzības īpašības: Izturīgs pret skrāpējumiem, Ierobežo skatīšanās leņķi: 30°. Svars: 90 g
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Filtr ProXtend ProXtend 2-Way Privacy Filter 19.0" 5:4 Size: 377 x 302 mm | €34.01 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Monitors |
| Tips | Bezrāmja displeja privātuma filtrs |
| Filtra krāsa | Melns |
| Materiāls | Polietilēntereftalāta (PET) |
| Produkta krāsa | Melns, Caurspīdīgs |
| Īpašības | |
| Displeja filtra funkcijas | Privātums |
| Displeja atbalstītie veidi | LCD |
| Mērījumu attiecība | 5:4 |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Ierobežo skatīšanās leņķi | 30 ° |
| Izturīgs pret pirkstu nospiedumiem | |
| Viegli noņemt | |
| Viegli piemērot | |
| Instalēšanas veids | Līmējošā sloksne + Sliedītes aizklāja ievietošanai |
| Virsmas apdare | Spīdīgs / Matēts |
| Ekrāna formāts | Platekrāna |
| Magnētiskie | |
| Saderība ar skārienekrānu | |
| Privātuma filtrēšanas orientācija | Ainava |
| Izturīgs ekrāna aizsargs | Nē |
| Zilo gaismu samazina līdz | 50 % |
| Tīrīšanas lupatiņa | |
| Zilās gaismas filtrs | |
| Viegli tīrāms | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Ergonomika | |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 48,3 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 50,5 cm |
| Ekrāna izmērs HxW | 302 x 377 mm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 48,3 cm |
| Atgriezeniskums | Matēts-spīdīgs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 377 mm |
| Augstums | 302 mm |
| Dziļums | 0,4 mm |
| Svars | 90 g |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Ilgtspējas atbilstība | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Piekarama kaste |
| Tehniskās detaļas | |
| Sertifikācija | CE, REACH, RoHS |