Ražotājs: Targus
Modelis: ASM15MBAGL
EAN: 0092636367565
Targus ASM15MBAGL. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 38,1 cm (15"). Piemērots: Portatīvais dators, Tips: Bezrāmja displeja privātuma filtrs. Svars: 100 g
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Targus Magnetic Privacy Screen 15.3 MBA | €77.91 |
|
tietokonekauppa.fi |
TARGUS MAGNETIC PRIVACY SCREEN FOR 15.3" MACBOOK AIR (2023) | €94.60 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Portatīvais dators |
| Tips | Bezrāmja displeja privātuma filtrs |
| Īpašības | |
| Displeja filtra funkcijas | Pretapžilbināšanas apstrāde |
| Displeja atbalstītie veidi | LCD |
| Zilās gaismas filtrs | Jā |
| Izturīgs pret pirkstu nospiedumiem | Jā |
| Magnētiskie | Jā |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Viegli tīrāms | Jā |
| Zīmolu saderība | Apple |
| Savietojamība | MacBook Air |
| Ergonomika | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 38,1 cm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 343 mm |
| Augstums | 0,5 mm |
| Dziļums | 223 mm |
| Svars | 100 g |